Vianočné balíčky s tradičnými slovenskými výrobkami.

Milí priatelia, blížia sa nám najkrajšie sviatky roka a preto nám dovoľte prispieť k lepšej nálade ponukou vianočných balíčkov našich produktov.
Vianočné balíčky s tradičnými slovenskými výrobkami.

Medzi vyhľadávané mäsové produkty patria hlavne bratislavské párky Ivanka, klobásky Luk, pečeňový syr, množstvo údených produktov napríklad gazdovská slanina, oravská slanina aj oškvarky. K slávnostnému stolu patrí aj víno. Tento rok máme v ponuke Sauvignon Blanc, Chardonnay, Veltlínske zelené alebo vo variete rosé a červené Cabernet Sauvignon.

Ponúkame Vám možnosť spraviť radosť Vašim zamestnancom, známym, priateľom, obchodným partnerom a obdarovať ich netradičným balíčkom našich produktov. Naši zamestnanci Vám ochotne poradia s výberom a vyskladnením Vášho balíčka podľa Vašich predstáv.

Príklad: Balíček zložený z 1 kg pikantných klobás, 1 kg Gazdovskej slaniny, 1 kg údenej krkovičky, 0,75 fl bieleho vína =  28,68e. Ceny sú uvedené s DPH. Objednávky na vianočné balíčky prijímame do 6.12.2020 na email: dana.klenkova@pdivanka.sk alebo na tel. číslo 0903711297.

Prajeme Vám pevné zdravie a veľa osobných a pracovných úspechov.

Kolektív PD Ivanka pri Nitre